Back to top

Warsztaty wianków świątecznych

Wianek, kiedyś rodzaj nakrycia głowy upleciony z ziół i kwiatów, dziś pełni również rolę jedynego w swoim rodzaju stroika świątecznego. Bożonarodzeniowe wianki możemy zauważyć powieszone na drzwiach posesji. Wianki Wielkanocne zdobią nasze stoły podczas świątecznego śniadania. Stwórz własny stroik na naszych Warsztatach Wianków Świątecznych, używając przy tym ozdób i dodatków specjalnie przystosowanych do nadchodzących świąt.

Podczas warsztatów każdy uczestnik:

  • otrzyma słomiany wianek o średnicy 22-25 cm
  • będzie mógł korzystać z całej gamy ozdób oraz dodatków dostosowanych do nadchodzących świąt (sztuczny mech, gałązki choinkowe, sianko, cekiny, wstążki, koraliki, kolorowe piórka, i wiele, wiele innych)
  • podczas instruktażu przeprowadzonego przez naszych prowadzących, zostanie wtajemniczony w metody i techniki, dzięki którym własnoręcznie ozdobi swój wianek świąteczny

Pojedynczy warsztat trwa od 45 minut do godziny zegarowej i może w nim brać udział do 30 uczestników. Jednego dnia jesteśmy w stanie przeprowadzić zajęcia dla wielu grup, poprzez prowadzenie warsztatów równocześnie, bądź też grupa po grupie.

 

*Ostateczna cena uzależniona od miejsca wykonywania warsztatów oraz ilości uczestników