Back to top

Warsztaty tęczowych eko torebek

Niechlubna ciekawostka: przeciętny Polak zużywa nawet 300 jednorazowych toreb foliowych rocznie, co czyni nas „liderem” wśród innych krajów europejskich. Wychodząc naprzeciw temu niepokojącemu problemowi stworzyliśmy zajęcia edukacyjne, które uświadamiają najmłodszych, jak ważną dziedziną nauki jest ekologia i jak wielki wpływ mają nasze najmniejsze czyny na wygląd naszej planety. Dodając do tego szczyptę świata mody i zabawę w projektanta otrzymaliśmy Warsztaty Tęczowych Eko Torebek, które poprzez zabawę wyobraźnią i paletą barw edukują, uświadamiają i w sposób bezpośredni, choć w małym stopniu, wpływają na życie Ziemi.

Podczas warsztatów każdy uczestnik:

  • zapozna się z metodami oraz technikami malowania po tkaninach
  • otrzyma gładką torbę materiałową z uchwytem oraz materiały i narzędzia niezbędne do jej unikatowego ozdobienia (specjalistyczne farby, flamastry, szablony, etc.)
  • własnoręcznie ozdobi otrzymaną torbę, zaczynając od indywidualnego pomysłu, poprzez projekt, kończąc na przeniesieniu go na swoją Tęczową Eko Torbę

Pojedynczy warsztat trwa od 45 minut do godziny zegarowej i może w nim brać udział do 30 uczestników. Jednego dnia jesteśmy w stanie przeprowadzić zajęcia dla wielu grup, poprzez prowadzenie warsztatów równocześnie, bądź też grupa po grupie.

 

*Ostateczna cena uzależniona od miejsca wykonywania warsztatów oraz ilości uczestników