Back to top

Warsztaty świecowe

Podczas proponowanych przez nas warsztatów świecowych ich uczestnicy nie tylko będą mieli okazję własnoręcznie wykonać swoją własną świeczkę, ale również przeniosą się na greckie plaże, wśród kolorowych piasków i muszli o wielorakich kształtach oraz rozmiarach. Warsztaty te są hitem sezonu jeśli chodzi o zajęcia edukacyjne dla dzieci, dzięki unikalnej krainie kolorów i zapachów, w której zakochać mogą się nie tylko najmłodsze szkraby, ale również dorośli!

Podczas warsztatów każdy uczestnik:

  • własnoręcznie wykona przepiękną świeczkę parafinową, dobierając do niej kolorowe piaski i wybierając swój ulubiony zapach
  • dodatkowo będzie miał możliwość dobrania wszelakich ozdób, m. in.: różnokształtne muszelki, rozgwiazdy, kolorowe drewienka, miniaturowe szyszki i wiele innych
  • zapakuje gotową już świeczkę w dekoracyjne opakowanie, używając przy tym dedykacje. Tak zapakowana świeczka to idealny prezent na każdą okazję!

Pojedynczy warsztat trwa od 45 minut do godziny zegarowej i może w nim brać udział do 30 uczestników. Jednego dnia jesteśmy w stanie przeprowadzić zajęcia dla wielu grup, poprzez prowadzenie warsztatów równocześnie.

 

*Ostateczna cena uzależniona od miejsca wykonywania warsztatów oraz ilości uczestników