Back to top

O Nas

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" - J.Korczak

Taka dewiza przyświeca nam od początku naszej działalności i to nią kierujemy się w każdym aspekcie, począwszy od przygotowania, poprzez organizację, aż do momentu wykonania warsztatów oraz eventów. Nic nie daje nam takiej satysfakcji, jak uśmiech i zadowolenie dziecka.

A czy nie w każdym z nas tkwi dziecięcy ułamek?

Dlaczego warto nam zaufać?

Warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych prowadzimy na terenie całej Polski od morza, aż do tatr. Kreujemy i realizujemy autorskie programy edukacyjne, oparte na innowacyjnym podejściu do edukacji przez doświadczenie i zabawę. Zajęcia mają charakter warsztatowy, aby uczestnicy poprzez własne działania, próby i błędy zdobywali wiedzę i rozwijali umiejętności. Nowatorstwo metod wychowawczych i dydaktycznych sprawia, że Warsztaty Z Uśmiechem są unikatowe w skali kraju. Każde zajęcia kreatywne są traktowane indywidualnie i perfekcyjnie przygotowane od podstaw. Nawet najmłodsi uczestnicy potrafią przejść przez wszystkie fazy przygotowań danego produktu, z tego względu iż zajęcia są dostosowane do wieku dzieci i ich zdolności manualnych. Co najważniejsze wszystkie warsztaty są zgodne z nową podstawą programową. Doświadczenie w pracy na rzecz dzieci sprawia, że czujemy się kompetentni i odpowiedzialni za edukację kulturalną oraz uwrażliwianie młodego pokolenia. Organizujemy warsztaty dla przedszkoli i szkół, grup zorganizowanych, zajęcia na półkoloniach oraz takie, które urozmaicą Twój event firmowy i uruchomią kreatywność zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nie samą nauką jednak żyje człowiek, a szczególnie ci najmłodsi czerpią największą frajdę z najprostszych zabaw. Organizując i realizując Eventy Z Uśmiechem, począwszy od urodzin, poprzez Dni Dziecka, kończąc na najbardziej zwariowanych i wymyślnych piknikach, stawiamy sobie na celu zapewnienie niezapomnianych chwil radości i okazji do beztroskiej zabawy. Pamiętamy jednak również o tych nieco starszych, dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę eventową w Strefie Dla Firm. Proponowane przez nas atrakcje gwarantują udaną imprezę integracyjną, piknik firmowy, bądź też mogą być świetnym dopełnieniem wesela, czy też urodzin.

Kim jesteśmy?

Zespół Warsztatów Z Uśmiechem to wyselekcjonowana grupa młodych ludzi, których główną misją jest poszerzanie wiedzy najmłodszych, nie zapominając przy tym o zabawie formą i kolorem. Nasi prowadzący posiadają wieloletnie doświadczenie przy pracy z dziećmi, poparte wykształceniem pedagogicznym, a co najważniejsze swoją pracę traktują jako pasję. Są to osoby zaangażowane w swoją pracę, mają ogromną chęć przekazywania wiedzy z zakresu sztuki, historii oraz rzemiosła.

Na Uśmiechniętą drużynę składają się również nasi niezawodni, zawsze uśmiechnięci i w pełni profesjonalni animatorzy czasu wolnego, którzy zadbają o przebieg imprezy. Zatroszczą się oni zarówno o najmłodszych uczestników zabawy, jak również zapewnią profesjonalną obsługę atrakcji dla dorosłych. Eventy Z Uśmiechem to rywalizacja, integracja i przede wszystkim wyśmienita zabawa!

Nasza Misja

Głównym celem naszej działalności jest uaktywnienie potencjału twórczego i pobudzenie ducha zdrowej rywalizacji, który istnieje w każdym człowieku, uskrzydlenie pokładów kreatywnych poprzez poznanie w działaniu różnorodnych środków wyrazu artystycznego i stymulującą pracę.